Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v personalistice Zlínský kraj

Volná místa personalistika Zlínský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • P
  • Zlínský kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Mzdová účetní a Personalista

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Náplň práce:kontrola podkladů a zpracování mezd. Vedení personální agendy, osobních spisů zaměstnanců, příprava náborových procesů, spolupráce při tvrobě firemní dokumentace a při organizaci firemních akcí. Komunikace s úřady (OSSZ,ÚP,FÚ, ZP). ...

Zaměstnavatel:
BALTACI a. s.
Přidat k oblíbeným

Personalista/ka pro vzdělávání

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Zajišťuje systematické zvyšování kvalifikace zaměstnanců dle potřeby organizace, organizuje školení zástupců zákazníka dle jeho požadavků, dohlíží na průběh interních vzdělávacích akcí po stránce organizační a zajišťuje nápravná opatření, účastní se ...

Aircraft Industries, a.s.

Personální referenti

nábor zaměstnanců, správa personálních dat, zpracování administrativy, koordinace vzdělávacích aktivit a školení, aplikace personálních nástrojů, praktická zkušenost v HR oblasti, znalost mzdového účetnictví výhodou, nutná znalost NJ jazyka, dobrá ...

Schlote-Automotive Czech s.r.o.