Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v personalistice Pardubický kraj

Volná místa personalistika Pardubický kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Pardubický kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Personalista/ka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: vedení personální agendy, práce v personálním programu Pamica, praxe v oboru personalistiky a orientace v pracovně právních vztazích vítána, administrativa, organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita. NABÍZÍME: stravenky, ...

Zaměstnavatel:
K - CONSULT plus, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Administrativní pracovník/nice / personalista/ka / účetní

POŽADUJEME: - znalost v oblasti personalistiky a účetnictví - praxe výhodou - znalost AJ nebo NJ výhodou - zkušenosti s normou ISO 9001 - znalost programu ENTRY a INTRASTAT výhodou Výše mzdy dle zkušeností KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

WoTech, s.r.o.

SPECIALISTA HR MARKETINGU | MORAVSKÁ TŘEBOVÁ | šance pro ABSOLVENTY

Plný úvazek | Inzerováno včera

Jsi čerstvý absolvent VŠ a hledáš uplatnění v oboru HR? Je ti blízká grafika a nezalekneš se ani korektur textu? Domluvíš se k tomu všemu anglicky? Pak hledám právě TEBE! Do výrobní firmy v Moravské Třebové hledáme SPECIALISTU HR MARKETINGU! ...

Grafton Recruitment s.r.o.