Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

administrátor pro Semily volná místa

Volná místa profese administrátor pro Semily vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro administrátor Semily, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

SPECIALISTA / SPECIALISTKA PÉČE O ZÁKAZNÍKY S MAĎARŠTINOU (operátor call centra)

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: každodenní pomoc zákazníkům s nahlašováním škodních událostí. Administrativní činnost a práce s interními systémy. Pracovní doba 9 - 17 hodin, víkendy a st. svátky volné dle maďarského kalendáře.

Zaměstnavatel:
O2 Financial Services s.r.o.
Přidat k oblíbeným

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - POŠTA PARTNER

Společnost Z + M Logistics, spol. s r.o. hledá zaměstnance pro pobočku Pošta Partner do lokality Velký Dřevíč, okr. Náchod. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), zkrácený pracovní úvazek na 15 - 25 hod./týdně. Zaměstnání je vyhrazeno pro osoby ...

Z + M Logistics, spol. s r.o.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Náplň práce: administrativní práce spočívající ve vyřizování objednávek a odpovědí na telefonátty Požadujeme: základní znalost rumunského jazyka (z důvodu potřeby komunikace se zaměstnanci z Rumunska a Moldavska).

STRONG MAX s.r.o.

SYSTEM ADMINISTRATOR BACKUP

Pracovní náplň: - Navrhování, implementace a údržba zásad a plánů zálohování pro různé typy dat a aplikace. - Monitorování, řešení potíží a optimalizace výkonu a dostupnosti zálohování - Obnova dat a systémů v případě scénářů obnovy po ...

Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.