• P
  • OBSLUHA KOVACÍ LINKY

OBSLUHA KOVACÍ LINKY

Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
Těšínská 1586

KO: Hrancová Sabrina Ing., tel.: +420 731 607 906, +420 553 872 173, e-mail: sabrina.hrancova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Vzdělání nerozhoduje
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou.
- Znalost čtení technických výkresů výhodou.
- Obsluha manipulačního vozíku výhodou.
- Manuální zručnost.
- Samostatnost a flexibilita.
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Hodnotí činnost systému procesu kování a kvalitu výkovků při výrobě.
- Provádí nastavení hodnot indukčního ohřevu.
- Obsluhuje indukční ohřev materiálu při kování a kovací lisy.
- Obsluhuje zdvihací zařízení.
- Provádí identifikaci výrobků a záznamy o měření výrobku.
- Kontroluje kvalitu výrobků.
- Provádí další práci dle pokynů nadřízeného.

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené.
- Dotované závodní stravování.
- Příspěvek na dopravu.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Benefitní program Benefit plus.
- Motivační odměňování.
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
- Vánoční dárky.
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz.

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení, Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj