• Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - ANGLICKÝ/ČESKÝ JAZYK nebo ČESKÝ/NĚME

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - ANGLICKÝ/ČESKÝ JAZYK nebo ČESKÝ/NĚME

Zaměstnavatel: Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ
Čelakovského 200

po dobu nemoci (zástup za MD, RD)
Náplň práce: Učitel/ka, vyučující předměty: ANGLICKÝ/ČESKÝ JAZYK nebo ČESKÝ/NĚMECKÝ JAZYK pro SŠ. Jedná se o zástup MD/RD, vedení školy je připraveno v případě oboustranného zájmu spolupráci rozvinout.
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu učitelství anglického/českého jazyka nebo český/německý jazyk pro střední školy, dle Novely zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění. Občanskou a morální bezúhonnost. Zdravotní způsobilost. Prokázanou znalost českého jazyka.
Nabízíme výborné pracovní podmínky, dynamické vedení, inspirativní tým na škole, která má jméno. Pracovní poměr od 27. 8. 2024. Vaše CV můžete zasílat na adresu: sekyrka@oa-pisek.cz.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Čeština, Němčina

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj