• P
  • Přijímací technik

Přijímací technik

Zaměstnavatel: HYUNDAI LXM motors s.r.o.
Starý Jičín 99

z:10.4.2024

Požadujeme:
SŠ vzdělání technického zaměření, znalost práce na PC;
zkušenost s programem servis výhodou, není to podmínka;
znalost automobilové technologie;
praxi min. 2 roky s organizací práce v servisu,
velmi dobré komunikační dovednosti;
smysl pro týmovou práci, časovou flexibilitu;
osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků;
řidičský průkaz: B;

Nabízíme:
možnost seberealizace v prostředí značkové sítě;
perspektivu profesního růstu;
moderně vybavené pracoviště;
nástup dle dohody;

Náplň práce:
příjem a vyřizování zakázek - aktivní prodej servisních služeb;
vedení skladové zásoby;
konzultace závad se zákazníky;
tvorba cenových nabídek;
komunikace se zákazníky;
týmová práce se servisem;
předání vozidla po opravě;
vedení skladové evidence;
prodej zboží;
příjem/výdej a zpracování faktur, pokladních dokladů;
vyhledání a výdej náhradních dílů na vozidla;

stravné, služební telefon, PC, služební vůz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj