• P
  • P
  • Přípravář / Přípravářka masa

Přípravář / Přípravářka masa

Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Husova třída 241

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Domažlicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti
Na prodejně bez řezníka - ranní směny
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Odměnu za odpracované roky
Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
Příspěvek na stravování ve mzdě
Lázně
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na aktivity - program Multisport
Odpovídající finanční ohodnocení
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
Odměna za výročí narozenin

Náplň práce:
Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
Porcování kuřat - zaučíme
Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Co od tebe očekáváme?
Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
Rádi tě vše naučíme na prodejně

Jednosměnný nebo dvousměnný provoz.
Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj