• P
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCI pro zahraniční trh s NJ (m+ž)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI pro zahraniční trh s NJ (m+ž)

Zaměstnavatel: dopharma s.r.o.
Rooseveltova 2148

Mzda: 50.000-55.000,-Kč
Náplň práce:
- Aktivní akvizice nových obchodních příležitostí v oblasti strojírenského průmyslu: výroba a kompletaci nerezových potrubních systémů, svařování a montáže ve farmaceutickém, potravinářském, aj. průmyslu;
- Zaměření především na německý trh;
- Kombinace práce v kanceláři (rešerše trhu, oslovování zákazníků, sjednávání schůzek a prezentací, tvorba cenových nabídek) a výjezdy do zahraničí na osobní jednání se zákazníky (prezentace společnosti, obchodní jednání);
Požadujeme:
- Znalost německého jazyka podmínkou, znalost anglického jazyka výhodou;
- Zvládání stresové komunikace, aktivní komunikace vně i uvnitř firmy, praxe na počítači a s informačním systémem, flexibilita, spolehlivost, reprezentativní vystupování
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody: Kancelář, telefon, notebook, vozidlo

HLÁSIT SE: Dobrečevič Michal, e-mail: dopharma@dopharma.cz - zaslat životopis, (osobně pouze po mailové domluvě)

Pozice určená pro region: Ústecký kraj