• P
  • ZÁSTUPCE VEDOUCÍ KVALITY (M+Ž)

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ KVALITY (M+Ž)

Zaměstnavatel: Primed-Halberstadt-CZ s.r.o.
Na Pavlu 2157

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola dodržování kvlitativních požadavků na produkt v průběhu výroby zajištní tvorby a kontrola příslušné produktové dokumentace (kontrolní seznamy apod.)
- zavádění nových produktů a dokumentace do výroby včetně školení zaměstnanců
- zpracování interních a externích raklamací,, provádění mikrobiologických zkoušek
- doprovod interních auditů, prováděných mateřskou společností, komunikace QS-relevantních postupů s mateřskou společností
- realizace hygienických a úklidových plánů v souldu s hygienickými požadavky řízení používání měřících prostředků
- zajištění jejich kalibrace, stanovení potřeb materiálu na výrobu v dané oblasti působnosti (např. tracheál. kanyly
- pracovní doba od 6.00 do 14.30hod.
- mzda 28.000,- Kč + 5.000,- Kč

POŽADUJEME:
- německý jazyk slovem i písmem, min. B2

Zaměstnanecké výhody:
- dotované stravování, roční bonus za nemarodění, masáže v rámci pracovní doby, MHD do zaměstnání zajištěno z Nádraží Litvínov, autobus č. 8.

HLÁSIT SE: paní Andrea Součková, volat na tel.č.: 476 140 164, 602 697 177 - Po-Pá - 8,00-14,00 hod., e-mail: andrea.souckova@primed-halberstadt.cz, osobně každou středu 8:00 - 10:00hod na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Pozice určená pro region: Ústecký kraj