• P
  • Ošetřovatel/ka skotu - naháněč

Ošetřovatel/ka skotu - naháněč

Zaměstnavatel: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
Šumvald
Šumvald

Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce
- nahánění krav do dojírny
- kladný vztah ke zvířatům
Požadavky
- samostatnost, spolehlivost, učenlivost, zodpovědnost

Nabízíme Vám:
Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, po zapracování (1 rok) příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc, stravenkový bonus 100 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování a zaškolení.

První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj