• P
  • Operátor výroby

Operátor výroby

Zaměstnavatel: FESTA GALVANIKA s.r.o.
Železniční 586

Náplň práce:
• obsluha a kontrola chodu automatické závěsové linky
• navěšování a svěšování výrobků na katodovou tyč
• zadávání dat do počítače linky
• první kontrola kvality – vzhledu zboží
• označování zboží na paletách
• balení výrobků a předání k expedici
• z důvodu dodržení hygienických limitů není práce vhodná pro ženy
Požadavky:
• fyzická zdatnost
• ochota naučit se složitější operace a postoupit tak na vyšší kariérní stupeň
Poznámka
• z důvodu dodržení hygienických limitů pro manipulaci s břemeny není
práce vhodná pro ženy
Co vám můžeme nabídnout
• nástup ihned
• zaučení na práci operátora
• vzdělávání a kariérní rozvoj
• mzda 26 700 až 35000 Kč
• 13. plat
• příspěvek na stravné 100 Kč/den
• příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
• příspěvek na ubytování a dopravu – pro cizince a vzdálené zaměstnance
• mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
• pracovní smlouva na 1 rok a následné prodloužení na dobu neurčitou
• pracovní doba 37,5 hod. týdně
• přátelský a neformální kolektiv
• dobrá dostupnost MHD i vlastním automobilem

Kontakt možný emailem.

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj