• P
  • Automechanik/automechanička

Automechanik/automechanička

Zaměstnavatel: ČECHÁK holding s.r.o.
Hodolanská 36

Náplň práce:
- Diagnostika závad a testování motorů vozidel;
- Samostatné provádění oprav vozidel více typů a různých modifikací včetně oprav, seřízení a kontroly funkcí všech součástí vozidla;
- Samostatné provádění pravidelných servisních prohlídek vozidel s použitím diagnostiky;
- Seřizování geometrie náprav.

Požadavky:
- Střední vzdělání v oboru;
- Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti s řízením vozidel sk. B;
- Spolehlivost a loajalitu;
- Samostatnost, pracovitost, flexibilitu;
- Ochotu učit se nové věci.

Nabízíme:
- Měsíční odměny dle výsledků práce;
- Práce s nejmodernější automobilovou technikou v zázemí nezávislého opravce značek;
- Možnost vzdělávacích kurzů – technická školení;
- Příspěvek na stravování a jeho zajištění na pracovišti;
- Firemní akce;

Kontakt možný telefonicky a e-mailem.

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj