• P
  • Servisní mechanici

Servisní mechanici

Zaměstnavatel: Niersberger Instalace, s.r.o.
Tyršova 2075

Pracoviště: Benešov,
Náplň práce: seznámení se s dokumentací a požadavkem od zákazníka týkající se servisního zásahu/ servisu a místními podmínkami na jednotlivých objektech, zajištění nákupu nebo vyzvednutí odsouhlaseného potřebného materiálu/ zařízení, kontrola dodaného zboží/služby - kvalita, cena, termín, další parametry, kontrola a organizace subdodavatele, převzetí kvalitně odvedené práce, příprava podkladů k vyúčtování zakázky, zajištění potřebných záznamů o provedených pracích v místě servisního zásahu, řešení neodkladného servisního zásahu

Požadujeme: SOU/ SŠ vzdělání technického směru, obor elektro, praxe v oboru na obdobné pozici vítána,manuální a řemeslná zručnost, osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky č.50/1978 Sb. paragraf 6, 7,8 - revizní technik výhodou, zkušenost s Měřením a Regulací výhodou, orientace v elektro schématech a technických výkresech, znalost práce na PC v programech Microsoft výhodou, zkušenost v oblasti servisní činnosti nebo správy budov výhodou, řidičský průkaz skupiny B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro přesnost a logické myšlení
Nabízíme:motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, spoluúčast na výstavbě strategických investičních projektů mezinárodní úrovně, široké spektrum firemních benefitů, pomoc při zajištění bydlení, možnost dalšího sebevzdělávání, absolventy rádi zaučíme
Po roce možnost prodloužení
První kontakt e-mailem

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj