• P
  • P
  • PERSONALISTA| NÁBOR| HR

PERSONALISTA| NÁBOR| HR

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Do výrobní společnosti hledáme NÁBORÁŘE PRACOVNÍKŮ na pozice operátor výroby a skladník.

Baví Vás komunikace s lidmi? Administrativu a organizaci práce zvládáte na jedničku? Domluvíte se anglicky? Tak nám pošlete své CV!

Náplň práce pracovníka v HR:

- Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na určené pracovní pozice
- Tvorba a správa inzerce na pracovních portálech
- Vyhledávání dalších možností inzerce
- Vyhledávání dalších zdrojů náboru
- Vyhodnocení přijatých životopisů
- Organizace a samostatné vedení osobních pohovorů s uchazeči o zaměstnání
- Testování dovedností kandidátů
- Vyhodnocení průběhu výběrového řízení a komunikace s kandidáty
- Spolupráce s personálními agenturami
- Kontrola přidělení včetně zajištění srovnatelných podmínek
- Komunikace s dalšími odděleními
- Výběr/nábor vhodných kandidátů pro dané pozice
- Pravidelný reporting a administrativa v přídělené oblasti
- Spolupráce na agendě spojené se zaměstnáváním cizinců
- Komunikace s úřady

Požadujeme
Požadavky na pozici PERSONALISTA:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v oboru personalistika nebo na obdobné pozici ve výrobní společnosti (výhodou)
- Základní znalost zákoníku práce
- Znalost AJ slovem i písmem
- Uživatelská znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Samostatnost při řešení úkolů
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Odolnost vůči stresu
- Spolehlivost, flexibilitu a aktivní přístup
- Pečlivost, důslednost, zodpovědnost

- 13. plat
- Plně dotované stravné
- 25 dní dovolené
- Firemní akce
- Kafeterie
- Možnost napracovat si hodiny
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na dopravu
- Životní pojištění/Penzijní připojištění
- Odborné a jazykové kurzy
- Ovocné středy

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Ústecký kraj