• P 
  • P 
  • React vývojář 

React vývojář

Zaměstnavatel: UBK s.r.o.
Klatovská třída 5

Hledáme REACT vývojáře, který zapadne do našeho agilního týmu a zároveň nadšence, který ví, co chce a REACT je jeho obor!

Jaký bude Tvůj den v UBK?
Budeš mít klidný místo v kanclu, kde se budeš soustředit na vývoj dle požadavků našeho zákazníka. Budeš stylovat pomocí SaaS. Budeš zodpovědný za psaní čistého, testovatelného a efektivního kódu. React Hooks, práci s kontexty, routing (React Router, Reach Router,...) taky zmákneš. Práce s formuláři (Formik, React Final Form, React Hook Form, ...) a práce s kontrolou datových typů (Yum,...) ti není cizí.
Budeš komunikovat v angličtině nebo němčině. Nebudeš mít strach z nových technologií, naopak, rád se pustíš do nových výzev. Zkušenosti s Java a Python programováním jsou Tvojí nespornou výhodou.

Další výhodou jsou...
Práce s virtuálními prostředími (venv), práce s PyPI, Multiprocessing, asyncio. Znalost knihoven pro generaci dokumentů (reportLab, WeasyPrint, ...). Ovládání webových a API frameworků (Django, FastAPI, ...). Databázové ORM (DjangoORM, SQLAlchemy, ...). Tvorba parametrizovaných skriptů.

Co za to dostaneš od nás?
Flexibilní pracovní dobu, core hours máme od 10 do 15 hod. Stravenkový paušál. Pravidelné LANPARTY a plánujeme i Hackatlon. Parkování zdarma. Odpovídající finanční ohodnocení dle Tvých zkušeností a dovedností. Kurzy a školení? Jasně, řekni si, jaký chceš a to dostaneš! Firemní akce a teambuildingy. Kolo štěstí, kde si ve svůj narozeninový den vytočíš různá překvapení.

Buď součástí české firmy, kde nejsi jenom číslo, ale důležitý člen týmu!

odpovědět
React vývojář
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj