• P 
  • P 
  • Personalista/ka, asistent/ka ředitele 

Personalista/ka, asistent/ka ředitele

Zaměstnavatel: Charita Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov 504

PERSONALISTA/KA, ASISTENT/KA ŘEDITELE
HLEDÁME: Pracovnici/pracovníka s praxí na obdobné pozici min. 2 roky. Zájem o sociální práci, kladný vztah k seniorům. Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce. Čistý trestní rejstřík. Řidičské oprávnění sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava pracovně právních dokumentů, komplexní personální práce. Spolupráce se mzdovou účetní při zpracování mezd a docházky. Zajišťování lékařských prohlídek. Tvorba a aktualizace interních směrnic. Agenda BOZP, PO a OPP. Každodenní komunikace s úřady a příslušnými orgány státní správy. Zajišťování a příprava školení dle zákonných norem. Organizace společenských akcí. Agenda spojená s asistencí ředitelky společnosti.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nový Hrozenkov 504, Halenkov 191, Nový Hrozenkov 124.
NABÍZÍME: Pestrá, užitečná a smysluplná práce. Přátelská atmosféra na pracovišti. Další vzdělávání a seberozvoj. 5 týdnů dovolené. Věrnostní odměny. Zázemí stabilní neziskové organizace působící již 29 let. Nástupní mzda 22.000 - 24.000 Kč. Služební telefon a notebook.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Lucie Kašparová, tel.: 734 891 156; 571 451 548 v pracovních dnech od 8 do 14 hodin. Nebo emailem na adresu: lucie.kasparova@nhrozenkov.charita.cz

odpovědět
Personalista/ka, asistent/ka ředitele
Kontaktní osoba: Lucie Kašparová
Telefon: 734 891 156, 571 451 548
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj