• P
  • P
  • PERSONALISTA | 35 000 KČ

PERSONALISTA | 35 000 KČ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti HR administrativy a práce s lidmi Vás baví?
Jste komunikativní a chcete být potřebnou oporou pro zaměstnance?
Umíte velmi dobře anglicky nebo německy a chcete být součástí příjemného pracovního kolektivu?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit.

Co budete dělat?

- Agenda zdravotních prohlídek
- Spolupráce s technikem BOZP
- Správa docházkového systému
- Spolupráce s manažery ohledně měsíčních prémií
- Organizace a zápis z porad
- Kompletní nábor dělnických pozic a agenturních zaměstnanců

Požadujeme
- SŠ maturita nebo VŠ
- plynulá AJ, nebo NJ
- prokazatelné zkušenosti z oblasti lidských zdrojů

- dotované závodní stravování
- 13. mzda
- týden dovolené navíc
- příspěvek na dojíždění

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina