• P 
  • P 
  • Personalista/personalistka 

Personalista/personalistka

Zaměstnavatel: Elmoz Czech, s.r.o.
Černoleská 2326

Pracoviště Benešov
Náplň práce: vedení komplexní personální agendy, nábor zaměstnanců napříč společností, zajištění nástupního a výstupního procesu včetně veškerých změn v pracovněprávních vztazích, zajištění adaptačního procesu pro nové kolegy, operativní personální agenda, vedení projektů, spolupráce v oblasti interní komunikace a HR marketingu, spolupráce na zlepšování a zefektivňování HR procesů, podpora vedoucích pracovníků a ostatních zaměstnanců v pracovněprávních otázkách a v procesních nastaveních, úzká spolupráce s ostatními odděleními, odpovědnost za personální řízení, spolupráce na rozvoji zaměstnanců, aktualizace a tvorba nových směrnic v oblasti personálního řízení, vedení a aktualizace agendy systému benefitů, spolupráce na organizování teambuildingových aktivit, spolupráce se školami.
Požadujeme: SŠ/VŠ, životní optimismus, empatii a rozvojové myšlení, týmovost, výborné organizační a komunikační schopnosti, schopnost rozlišovat podstatné od nepodstatného, spolehlivost a pečlivost, komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů, praktická zkušenost v oblasti personalistiky min. 3 roky, velmi dobrá znalost MS Office, ŘP sk. B.
Nabízíme: HPP, velmi dobré mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity. Nástup je možný dle dohody. Pracoviště Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.

odpovědět
Personalista/personalistka
Kontaktní osoba: Jitka Marková
Telefon: 778 746 757
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj