• P
  • P
  • Personalista/ka

Personalista/ka

Zaměstnavatel: BAEST Machinery Holding, a.s.
Černoleská 1930

Pracoviště: Benešov
Požadujeme:
" VŠ/SŠ vzdělání
" Znalost Zákoníku práce
" Znalost anglického jazyka
" Výborné komunikační schopnosti
" Samostatná i týmová práce
" Organizační schopnosti
" Praxe na obdobné pozici výhodou
" Znalost práce na PC
" Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
" Náborová činnost
" Plánování a vedení personální práce
" Tvorba vnitřních předpisů a pracovněprávních dokumentů
" Vedení personální evidence
" Spolupráce s personálními agenturami
" Pravidelný reporting vedení organizace

Nabízíme: odborný a kvalifikační růst, smluvní mzda, stabilizační odměny, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy (mimo MHD), možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55 %, možnost ubytování v podnikové ubytovně, mimořádné a cílové odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity, vitaminové balíčky, kondiční masáže, jazykové kurzy

První kontakt: osobně Černoleská 1930, 256 01 BENEŠOV, telefonicky 7:00 - 15:30, e-mailem

Kontaktní osoba: Aneta Vytlačilová
Telefon: 317 753 209
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj