• P
  • P
  • PERSONÁLNÍ REFERENT/KA

PERSONÁLNÍ REFERENT/KA

Zaměstnavatel: PCO - Montážní dílna, s.r.o.
Vrbenská 197
České Budějovice

požadavky: úplně SŠ vzdělání ekonomického směru, minimálně 2 roky praxe v oboru, dobrá znalost zákoníku práce a příslušných legislativních předpisů (test znalostí je součástí výběrového řízení), aktivní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování, komunikační dovednosti
výhodou: znalost mzdové agendy, znalost účetního programu Helios
náplň práce: nábor zaměstnanců, vedení pohovorů s kandidáty, vedení běžné agendy a osobních složek zaměstnanců, péče o zaměstnance, organizace vzdělávání a školení zaměstnanců
nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na stravování, práce na HPP 40 hod. týdně
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatatele na email personal@pco.cz

Kontaktní osoba: Simona Roubalová
Telefon: 387 201 152, 773 742 379
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj