• P
  • P
  • PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

Zaměstnavatel: Dům dětí a mládeže Horažďovice
Nábřežní 283
Horažďovice

POŽADUJEME:
- VŠ min. v magisterském stupni (faktulty přírodovědných, lesnické, zemědělských či pedagogických fakult se zaměřením na přírodní vědy)
- časovou flexibilitu a připravenost nárazově pracovat v odpoledních/večerních hodinách a o víkendech;
- chuť vzdělávat děti i dospělé
VÍTÁME:
- aktivní znalost cizího jazyka, nejlépe NJ (případně AJ);
- praxi v pedagogické činnosti či vedení oddílu, kroužku apod.;
- kreativitu, samostatnost, dobrou sebeorganizaci a týmového ducha
- řidičský průkaz sk. B
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava a realizace (výuka) jednodenních výukových programů, terénních exkurzí a vícedenních pobytových kurzů;
- příprava a realizace osvětových akcí pro veřejnost, letních táborů (příměstských i pobytových), vedení zájmových kroužků při DDM Horažďovice
NABÍZÍME: smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na neurčitou, 40 dní dovolené, zaměstnanecké benefity
Pokud Vás nabídka pracovní pozice zaujala, pošlete svůj STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS a krátký motivační dopis na emai pollak.ddm@gmail.com
Případné dotazy je možné zodpovědět i telefonicky na 606 880 502

Kontaktní osoba: Tomáš Pollak
Telefon: 606 880 502
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj