PERSONALISTKA / PERSONALISTA (Třebíčsko)

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme novou posilu do našeho týmu na HR. Máte za sebou alespoň krátkou praxi v personalistice nebo jste obor studovali na VŠ? Paráda! Tahle pozice je šance pro začínající lidi v HR, kteří mají přehled o zákoníku práce. Jsme akční a moderní výrobní společnost, takže je to u nás, jak se říká, cvrkot. Proto budeme rádi za stejně akční a komunikativní osobnost, která se s námi pustí s nadšením do práce.

Vaším úkolem bude:
- nábor zaměstnanců do výroby, HR marketing
- veškerá administrativa související s nástupem zaměstnanců
- kompletní vzdělávání nových i stávajících zaměstnanců (organizace školení, hodnocení)
- rozvoj a hodnocení zaměstnanců
- organizace různých akcí pro zaměstnance
- reporting HR manažerovi

Požadujeme
- 1 rok zkušeností v personalistice
- dobrý přehled v zákoníku práce
- máš chuť učit se nové věci
- angličtina slovem i písmem (stačí dobrá B1, máme kurzy - takže to posuneme kupředu)
- aktivní člověk, který dobře komunikuje, nebojí se říci svůj názor
- příjemné vystupování a pozitivně laděný člověk
- baví tě přinášet nové nápady
- organizační talent
- pečlivost a zodpovědnost, bez toho to u nás nejde
- MS Office

- 13. mzda
- dovolená navíc
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování (výběr z 5 jídel - super jídelna)
- příspěvek na jazykové vzdělávání
- notebook, mobil
- příspěvek na dopravu

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina